Nowy Wyprzedaż! FP Tomek Tor Przygoda z wężem cdm88 Zobacz większe

FP Tomek Tor Przygoda z wężem cdm88

CDM88

Nowy produkt

55,93 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

TOMEK I PRZYJACIELE
 
PRZYGODA Z WĘŻEM

Przygoda z wężem to zestaw torów wyprodukowany przez powszechnie znaną i cenioną firmę Fisher-Price. Zestaw ten powstał na podstawie animowanego serialu dla dzieci pod tytułem Tomek i Przyjaciele (Thomas & Friends) i pochodzi z serii zabawek Tomek i Przyjaciele Take-n-Play

Zestaw ten skupia się wokół niebieskiej lokomotywy Tomek, która wyrusza na poszukiwania małego, zielonego węża, który uciekł z wystawy gadów. Tor ten biegnie spiralnie wokół pomarańczowej wieżyczki, wznosząc się i opadając, imitując ruch wspinającego się na drzewo węża. Część toru jest płaska i rozpoczyna się na samym dole wieżyczki, skąd prowadzi do brązowego tunelu, poprzez brązowy tor do zielonej paszczy ogromnego węża. 

Dzięki zamieszczonej na szczycie wieżyczki, ruchomej rączce-ogonie węża, tor można obracać wokół wieżyczki, powodując jego wznoszenie się i opadanie oraz łączenie się zielonej części toru z brązową. Rączka ta jednocześnie pozwala na przenoszenie całego toru z miejsca na miejsce w wygodny sposób. 

Gdzieś na torze biegnącym wokół wieżyczki ukrył się malutki, zielony wąż. Czy Tomkowi uda się odnaleźć go na czas tak, aby zdążył dostarczyć go na wystawę gadów? A może olbrzymia paszcza węża i jego gigantyczne zęby jadowe przerażą go na tyle, że zupełnie zaniecha poszukiwań? To, jak skończy się ta pełna wrażeń przygoda Tomka zależy już tylko od wyobraźni dziecka.

  • w zestawie znajduje się przenośny zestaw torów oraz lokomotywa Tomek z serii Die-Cast

  • wymiary opakowania: 38 x 28 x 10 cm humbi_pl

  • wymiary lokomotywy Tomek: 7,5 x 4 x 3 cm

  • zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia

  • kod producenta: CDM88

Grupa wiekowa: 3+

Waga jednostkowa [kg]: 1,12

Opinie

Napisz opinię

FP Tomek Tor Przygoda z wężem cdm88

FP Tomek Tor Przygoda z wężem cdm88

2 Inne produkty w tej samej kategorii: