Fisher Price Autko Szczeniaczka Pchaczek DLK62

DLK62

Nowy produkt

109,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ta popychana zabawka „rośnie” razem z dzieckiem – od momentu, gdy zaczyna raczkować, aż do chwili, w której stawia pierwsze kroki – wspomaga jego rozwój przez radosną zabawę! 2 sposoby zabawy! Twój maluch z pewnością chętnie wyruszy na przejażdżkę popychanym Autkiem Szczeniaczka-Pchaczkiem z serii „Poziomy nauki” w trybie zabawy podczas raczkowania. Gdy brzdąc popycha autko, nagradzany jest zabawnymi komunikatami, melodyjkami i piosenkami do wspólnego śpiewania, dzięki którym powtarza między innymi kolory, kształty, alfabet i cyferki. Podczas wspólnej przejażdżki z Twoim dzieckiem Szczeniaczek kołysze się na boki. W rezultacie maluch zaczyna raczkować za samochodzikiem i porusza się więcej i częściej. A gdy Twój brzdąc zaczyna już chodzić, możesz dodać uchwyt, aby kontynuować radosną zabawę przy dźwiękach muzyki i mobilizujących wypowiedziach. 3 podświetlane przyciski kształtów z przodu zabawki uruchamiają piosenki, alfabet i naukę cyferek. Maluch radośnie pcha przed sobą zabawkę, a Ty możesz patrzeć, jak wspaniale się rozwija!

Autko Szczeniaczka-Pchaczek Fisher-Price® z serii „Ucz się i śmiej” został wyposażony w technologię „Poziomy nauki”, pozwalającą dostosowywać treści edukacyjne do wieku i etapu rozwoju dziecka. Ponieważ każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie, technologia „Poziomy nauki” umożliwia dostosowanie edukacyjnej treści zabawki do aktualnego etapu rozwoju maluszka. Zabawka oferuje wiele piosenek, wypowiedzi i dźwięków odpowiednich do wieku i umiejętności dziecka, podzielonych między trzy poziomy zabawy – wystarczy, że przesuniesz przełącznik.

Technologia „Poziomy nauki”
Poziom 1 – Odkrywanie – od 6 miesiąca życia – Dźwięki i podstawowe słowa rozbudzają ciekawość maluszka
Poziom 2 – Zachęcanie – od 12 miesiąca życia – Proste pytania i wskazówki zachęcają malucha do działania
Poziom 3 – Naśladowanie – od 18 miesiąca życia – Zabawa w odgrywanie ról pobudza wyobraźnię dziecka


• 2 sposoby na „rozruszanie” maluszka!
1. Zabawa podczas raczkowania – Gdy maluszek popycha autko, Szczeniaczek kołysze się na boki, odtwarzając zabawne komunikaty, melodie i piosenki do wspólnego śpiewania, których zadaniem jest zachęcić dziecko do jeszcze większej ilości ruchu!
2. Zabawa podczas chodzenia – Gdy do autka dołączysz uchwyt, nieco starsze dzieci mogą go popychać, jednocześnie ucząc się chodzić. Szczeniaczek będzie kołysał się na boki i odtwarzał komunikaty, melodie i piosenki, które sprawią, że Twój brzdąc zapragnie chodzić szybciej i dalej!
• Zabawka wyposażona w technologię „Poziomy nauki” umożliwiającą dostosowanie treści edukacyjnych do wieku maluszka
• Trzy poziomy zabawy z nowymi piosenkami, zwrotami i wyrażeniami odpowiednio dobranymi do wieku i etapu rozwoju Twojego dziecka
• 3 podświetlane przyciski kształtów uruchamiają piosenki, alfabet i naukę cyferek
• Uczy kolorów, kształtów, literek i liczb
• Pomaga dziecku skuteczniej rozwijać zręczność!

Korzyści rozwojowe

  • SPRAWNOŚĆ RUCHOWA

    Zadania skonstruowane w oparciu o akcję/reakcję zachęcają dziecko do popychania zabawki podczas chodzenia lub raczkowania.

  • NAUKA

    Uczy dziecko kolorów, cyferek i alfabetu.

  • RÓWNOWAGA I KOORDYNACJA

    Interaktywna zabawa podczas siedzenia, raczkowania lub chodzenia pomaga dziecku rozwijać równowagę i koordynację ruchową!

Opinie

Napisz opinię

Fisher Price Autko Szczeniaczka Pchaczek DLK62

Fisher Price Autko Szczeniaczka Pchaczek DLK62

3 Inne produkty w tej samej kategorii: